Formulare

Anunț Achiziție Servicii de catering - data limită depunere oferte 25.03.2024

Comuna Cozmești, în calitate de autoritate contractantă, prin prezenta vă invită să depuneți ofertă de preț la procedura de atribuire a contractului având ca obiect „Servicii de catering, respectiv pregătirea, prepararea și livrarea zilnică a mesei calde pentru elevii Școlii Profesionale Cozmești, județul Iași, 2024", cod CPV: 55524000-9 Servicii de catering pentru Școli (Rev. 2)

1. Denumirea autorității contractante: Comuna Cozmești

2. Date de contact: Comuna Cozmești, strada Satu Nou, nr. 79, județul Iași

Site: comunacozmesti.ro

Adresa de email: clcozmesti@yahoo.com

3. Denumirea contractului: „Servicii de catering, respectiv pregătirea, prepararea și livrarea zilnică a mesei calde pentru elevii Școlii Profesionale Cozmești, județul Iași, 2024"

6. Valoarea estimată a achiziției: valoare maximă este de 924.000 lei cu T.V.A.
Autoritatea contractantă va achiziționa un număr maxim de 416 pachete alimentare/zi.

9. Durata contractului: anul 2024, pe perioada desfășurării cursurilor.

10. Perioada în care ofertantul trebuie să-și mențină oferta: 90 de zile

11. Criteriul de atribuire: cel mai bun raport calitate-preț

12. Data limită de depunere a ofertelor: 25.03.2024, ora 12:00

13. Data deschiderii ofertelor: 25.03.2024, ora 14:00

14. Locul de depunere a ofertelor: Registratura Comunei Cozmești, adresa: strada Satu Nou, nr. 79, sat Cozmești, județul lași sau pe email: clcozmesti@yahoo.com conform specificațiilor Caietului de sarcini.

Mai multe detalii puteți găsi în documentele afișate.