Formulare

Anunț licitație publică închiriere spațiu - data limită depunere 20.12.2022

Consiliul Local al comunei Cozmești, strada Satu Nou, nr.  76, județul Iași, telefon nr.   0232413444, e-mail: clcozmesti@yahoo.com, cod  fiscal 4540623, organizează   LICITAȚIE PUBLICĂ în vederea închirierii unui spațiu în suprafață de 53,55 mp,  situat  în  sat  Cozmești,  strada  Satu  Nou,  nr.  86 spațiu ce aparține domeniului    public al comunei Cozmești, cu destinația CABINET STOMATOLOGIC, conform H.C.L. nr. 21/10.11.2022 și O.U.G nr. 57/2019

Informațiile privind documentația de atribuire se regăsesc în Caietul de sarcini.

Persoanele interesate pot intra în posesia unui exemplar al documentației de atribuire la  cerere,  de la  Secretariatul Primăriei Cozmești,  după achitarea taxei de 50 lei.

Date de contact: Secretariatul  Primăriei Cozmești, telefon 0232 413 444, strada Satu Nou, nr. 76, sat Cozmești, județul lași

Costul  CAIETULUI  DE  SARCINI  este  de  50  LEI/exemplar,  se  achită  la casieria Primăriei Cozmești

Data limită pentru solicitarea clarificărilor: 12.12.2022, ora 10
Data limită de depunere a ofertelor: 20.12.2022, ora 16

Adresa la care trebuie depuse ofertele: Primăria Comunei Cozmești, Secretariat, strada Satu Nou, nr. 76, sat Cozmești, comuna Cozmești, județul lași, cod poștal 707140.

Numărul de exemplare în care trebuie depus fiecare ofertă: Se depune într-un singur exemplar, în două plicuri sigilate, unul interior și altul exterior.
Data și locul la care se va desfășura ședința publică de deschidere a ofertelor: 22.12.2022,  ora  10,  Sala de ședințe  a Primăriei  Comunei  Cozmești,  strada  Satu  Nou, nr.  76, sat Cozmești, județul  lași.

Denumirea instantei competente în soluționarea litigiilor apărute: Judecătoria  Răducăneni.
Data transmiterii anunțului de licitație către instituțiile abilitate: 21.11.2022