PRIMĂRIA --> Registrul Agricol

Legislație privind măsurile de reglementare a vânzării-cumpărării teren. agric. (in extravilan

Legislatie privind măsurile de reglementare a vânzării-cumpărării terenurilor agricole situate în extravilan

LEGEA nr. 17 din 7 martie 2014 privind unele măsuri de reglementare a vânzării-cumpărării terenurilor agricole situate în extravilan și de modificare a Legii nr. 268/2001 privind privatizarea societăţilor comerciale ce deţin în admi
ORDIN nr. 719 din 12 mai 2014 privind aprobarea normelor metodologice pentru aplicarea titlului I din Legea nr. 17 2014

Data creare: 12-06-2017 12:33:25